Budowanie mamy w naturze!

Historia

Klimeko

W Klim Eko prowadzimy działalność na terenie całego kraju od 1995 roku. Od czasu powstania, do chwili obecnej, mieścimy się w przemysłowej części łódzkiej dzielnicy Dąbrowa. W pierwszym roku istnienia zajmowaliśmy się
jedynie produkcją prefabrykatów wentylacyjnych oraz konstrukcji stalowych. W kolejnych latach nasze brygady montażowe zajmowały się kompleksowym wykonywaniem instalacji wentylacji i klimatyzacji.

W wyniku rozwoju i rozbudowy, które następują ciągle i sukcesywnie aż do dnia dzisiejszego, przystąpiliśmy do
realizacji zadań inwestycyjnych w formule Generalnego Wykonawstwa. Posiadamy w tym zakresie doświadczony zespół fachowców oraz pełne zaplecze technologiczne.

Dysponując własnym zakładem produkcyjnym prefabrykatów wentylacyjnych i konstrukcji stalowych oraz własnymi brygadami montażowym realizujemy na terenie Polski i Europy inwestycje szybciej z towarzyszącą niezawodną jakością.

W przeszło 25-letniej obecności w branży budowlanej dostarczyliśmy ponad 200 obiektów dla Inwestorów, stając się m. in. jednym z największych dostawców wiat paliwowych.

ponad 25 lat na rynku budowlanym

tylko wykwalifikowana kadra

wyselekcjonowani dostawcy i firmy podwykonawcze

szybka realizacja oraz niezawodna jakość dzięki własnym zakładom produkcyjnym

własne brygady montażowe

Generalne wykonawstwo

Kompleksowo analizujemy oraz realizujemy potrzeby infrastrukturalne Klienta. Dysponując bogatym, ponad 25-letnim doświadczeniem i wiedzą, służymy fachowym doradztwem i przedstawiamy elastyczne rozwiązania na każdym etapie inwestycji. Wyróżnia nas profesjonalne podejście do Klienta i najwyższe standardy jakości. Naszą specjalnością jest Generalne Wykonawstwo oraz projektowanie obiektów przemysłowych i komercyjnych, takich jak salony samochodowe, stacje paliw czy obiekty biurowe. Zajmujemy się pełną optymalizacją rozwiązań projektowe pod względem technicznym, jak i kosztowym.

Wentylacja i klimatyzacja

Zapewniamy kompleksową realizację instalacji wentylacji i klimatyzacji. Dysponujemy 25-letnim doświadczeniem w branży i własną produkcją prefabrykatów, dzięki którym jesteśmy nie tylko elastyczni, ale i konkurencyjni cenowo.

Konstrukcje stalowe

Dysponujemy jedną z największych w regionie Wytwórni Konstrukcji Stalowych, dzięki której możemy wytworzyć miesięcznie ok. 350 ton konstrukcji stalowej.
Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do ich wytwarzania:

  • Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji wg EN1090-1:2009 +A1:2011
  • Certyfikat Spawalniczy wg EN1090-2:2008 +A1:2011 pozwalający na wykonywanie odpowiedzialnych konstrukcji stalowych do klasy EXC 3
  • Certyfikat jakości ISO 9001

Korzystamy z usług badawczych uznanych laboratoriów badań technicznych, stosując przy tym stały, wnikliwy nadzór własnej Kontroli Jakości. Wszystkie materiały używane do produkcji posiadają stosowne atesty i certyfikaty,
a wytworzone przez nas konstrukcje posiadają znak CE.

Kontakt

KLIM-EKO Sp. z o.o.

ul. F. Ossendowskiego 8A

93-228 Łódź

Telefony:

(042) 649 14 75

(042) 649 20 78

E-mail

sekretariat@klimeko.com.pl